BUX 138747.59 -0,08 %
OTP 45210 -0,2 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Költözik a Negro cukorka

Az amerikai Kraft Foods intenzív fejlesztést hajt végre a tulajdonában álló Győri Keksz győri és székesfehérvári gyártóegységeiben.

2009. május 21. csütörtök, 08:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Győrben marad, de új telephelyre költözik a Negro gyártása - tudta meg a Világgazdaság. A beruházás nyomán a termelés modernebb körülmények között, hatékonyabban folytatódhat az amerikai Kraft Foods tulajdonában álló Győri Keksznél, amely székesfehérvári üzemében is fejlesztéseket hajt végre.

A lap információi szerint az új győri üzem legkésőbb december közepére fejeződik be, a városon belüli költözés nem jár átszervezéssel, ezért a jelenlegi telephelyen változatlan formában folytatódhat a munka.

A székesfehérvári üzem fejlesztése nyomán mostantól a tavaly bevezetett Tuc kekszek sós változata a hazai és külföldi értékesítésre is itt készül, a Pilóta Keksz több kakaóval, hidrogénezett növényi olaj felhasználása nélkül, a Győri Édes pedig kizárólag természetes alapanyagokból készül - mondta el a lapnak Turza Judit, a Kraft Foods Hungária vállalati ügyek vezetője.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet