Győrben marad, de új telephelyre költözik a Negro gyártása - tudta meg a Világgazdaság. A beruházás nyomán a termelés modernebb körülmények között, hatékonyabban folytatódhat az amerikai Kraft Foods tulajdonában álló Győri Keksznél, amely székesfehérvári üzemében is fejlesztéseket hajt végre.
A lap információi szerint az új győri üzem legkésőbb december közepére fejeződik be, a városon belüli költözés nem jár átszervezéssel, ezért a jelenlegi telephelyen változatlan formában folytatódhat a munka.
A székesfehérvári üzem fejlesztése nyomán mostantól a tavaly bevezetett Tuc kekszek sós változata a hazai és külföldi értékesítésre is itt készül, a Pilóta Keksz több kakaóval, hidrogénezett növényi olaj felhasználása nélkül, a Győri Édes pedig kizárólag természetes alapanyagokból készül - mondta el a lapnak Turza Judit, a Kraft Foods Hungária vállalati ügyek vezetője.
