A The Washington Post pénteki számában megjelent tudósítása arról számolt be, hogy a csak állami injekcióval megmentett, óriási veszteségeket és adósságokat produkáló cég öt év alatt 15 százalékról 23 százalékra emelné a külföldön gyártott autók arányát, új telephelyeket pedig az olcsó munkaerővel rendelkező Mexikóba és ázsiai országokba helyezné ki.
A költségcsökkentés érdekében teendő lépés amerikai munkahelyek megszűnését eredményezné, így vélhetően heves ellenállást vált majd ki a 15,4 milliárd dollár értékű állami hitelből gazdálkodó detroiti céggel szemben.
Az autógyári munkások munkaköltsége Amerikában óránként 54 dollár (11 ezer forint). Ugyanaz Dél-Koreában 22, Mexikóban 10, Kínában pedig 3 dollárnak felel meg.
A General Motors az idei első negyedévben hatmilliárdos veszteséget szenvedett el, a 2004 óta halmozódó adósságállománya jelenleg 88 milliárd dollár értékű. A vállalatnak ez év július 1-ig kell átalakítási tervezetet készítenie, ha ezt a hitelezők nem fogadják el, úgy a cégnek csődvédelmet kell kérnie.
