BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mexikóba már senki nem repül

Az American Airlines és az American Eagle légitársaságok üzemeltetője, az AMR kedden közölte: negyedével megkurtítja a Mexikóba tartó járatait.

2009. május 5. kedd, 20:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az AMR közleménye szerint május 8 és június 10 között mintegy 25 százalékkal, a korábbi 42 helyett 31-re csökkenti a Mexikóba tartó menetrend szerinti járatai számát. A társaság döntése a járatok iránti érdeklődés radikális csökkenésére adott válasz volt, hiszen a beszámoló szerint jócskán megszaporodtak a visszamondott utazások a sertésinfluenza-járvány április végi kitörése óta.

Az AMR ezzel egyik legfrekventáltabb célállomására tartó járatait volt kénytelen megnyirbálni, ám a cég vezetésének bejelentése szerint az ideiglenes intézkedés miatt minden korábbi kiinduló állomásról továbbra is közlekedtet gépeket Mexikó felé.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet