BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Folytatja az elbocsátásokat a Microsoft

A szoftveróriás keddi bejelentése szerint újabb dolgozóitól válik meg.

2009. május 5. kedd, 20:29

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Microsoft továbbra is tartja magát a januárban bejelentett szerkezetátalakítási szándékához. A társaság vezérigazgatója, Steve Ballmer az év elején közölte: 5 százalékos leépítést terveznek 2010 júniusáig, ezzel globálisan 5000 dolgozótól válnak meg. A tervezett elbocsátások második hullámát kedden jelentette be a cég.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet