A SEAT Leon Twin Drive Ecomotive valójában egy hibrid prototípus: az alsó-középkategóriás jármű a városi közlekedés során az elektromos hajtásrendszert hasznosítja, amit hosszabb távon, például az autópályákon már egy kedvező fogyasztású belsőégésű motor vált fel.
A spanyolországi bemutatón Francisco García Sanz, a SEAT igazgatótanácsának elnöke hangsúlyozta, hogy az autóipar hosszú távú fenntarthatósága érdekében valamennyi érintett felet be kell vonni a fejlesztésekbe. A technika önmagában még nem garancia a sikerre - jelentette ki García Sanz. Az elektromos társaságok bevonása, valamint a kormányzatok támogatása alapvető fontosságú a felhasználók mobilitásának és önálló közlekedésének jövőbeni biztosításához.
A SEAT 2014-ig szóló, többlépcsős tervezetében a Twin Drive Ecomotive projekt az első állomást jelenti. A gyártó elektromos hálózatról tölthető (plug-in) hibrid hajtási rendszer fejlesztésén dolgozik, a belsőégésű motorok alkalmazását fokozatos iktatnák ki a járművekben.
A spanyol márka első elektromos hajtású prototípusa a Leon modellre épül, számos rendszerét - így a sebességváltót, a fékrásegítést, a fűtést és hűtést, valamint az elektronika nagy részét - jelentősen átdolgozták. Az elektromos motort az autó hátuljába épített lítiumion-akkumulátorok táplálják, a 35 kW teljesítmény tartósan biztosítható, önállóan 100 kilométer/óra csúcssebességet produkálva.
A SEAT Leon Twin Drive Ecomotive prototípusából kiindulva a spanyol márka fejlesztőmérnökei megvizsgálhatják az elektromos hajtás speciális tulajdonságait, hogy kiküszöböljék az olyan problémákat, mint az akkumulátorok nehézkes újratöltése vagy a jármű rövid hatótávolsága. A prototípus jelenleg 50 kilométer megtételére alkalmas.
A SEAT vezetői szerint a jövőben drasztikusan mérsékelhető a széndioxid-kibocsátás - figyelemre méltó teljesítményszint és hatótávolság mellett. A SEAT Ecomotive családjának két tagja, az Ibiza és az Alhambra már most kategóriája legalacsonyabb emissziós értékeivel rendelkezik.
