BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb japán akkubotrány

Egy hónappal a Sony akkumulátorbotránya után a Matsushita kényszerült telepei szervizbe rendelésére.

2006. szeptember 5. kedd, 09:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Dell és az Apple közel hatmilliós akkumulátor-visszahívása után most a Matsushita került sorra, amely tavaly eladott Panasonic komputereinek 6000 lítium-ion akkuját kérte vissza tisztelettel a vásárlóktól javításra. Az indoklás szerint a telepek túlmelegednek, amit a cég közlése szerint nem a belső részek hibája, hanem a borítóelemekkel kapcsolatos probléma okoz. Szemben a Dell és az Apple notebookjaival, a Matsushitánál nem Sony-akkumulátorok romlottak el.

Komócsin Sándor
Komócsin Sándor

Ez is érdekelhet