BUX 138569.69 -0,66 %
OTP 44640 -0,62 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Polo-platformra épülnek az új Dodge-ok?

A Chrysler a Volkswagennel tárgyal arról, hogy a Dodge egyik új típusához a Polo platformját használhassa.

2006. január 19. csütörtök, 10:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Tom LaSorda, a DaimlerChrysler AG Chrysler-divíziójának elnöke a német Automobilwoche hetilapnak adott interjújában kijelentette: elmúltak már azok az idők, amikor egy autógyártó mindent egymaga gyárt. A Chrysler és a Volkswagen a tervek szerint más projektekben is együttműködik; az új Dodge-platformra azonban nem a Volkswagen az egyetlen potenciális partner: a Chyrysler a Hyundai-jal és a Mitsubishivel is tárgyalásokat folytat.

Csaba Ferenc
Csaba Ferenc

Ez is érdekelhet