BUX 139937.61 0,22 %
OTP 45980 0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jól megy a Nestlének

A svájci csokigyár eladásai az első kilenc hónapban a vártnál nagyobb mértékben nőttek.

2005. október 20. csütörtök, 08:20

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Nestlé SA első kilenc havi eladásai 67,7 milliárd svájci frankra emelkedtek az egy évvel korábbi 64,6 milliárd frankról. A növekedést alapvetően a világ legnagyobb élelmiszeripari társaság árpolitikája okozta. A csoport egésze az értékesítés szempontjából 5,8 százalékos növekedést profukált. Az elemzői várakozások 66,9 milliárd frankot mutattak, a növekedésre vonatkozó konszenzus pedig 5,2 százalék volt.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet