BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

6,5 milliárd forintos IBM beruházás Magyarországon

Tovább bővíti szolgáltatási üzletágát az IBM Magyarországon, ezért több száz főt vesz fel budapesti és székesfehérvári központjába. Az amerikai informatikai óriás márciusban 1,8 milliárd forintos befektetésösztönzési forrást kapott a kormánytól ahhoz a 6,5 milliárd forintos beruházáshoz, amellyel hétszáz új munkahelyet teremtett.

2005. október 19. szerda, 14:33

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az újabb bővítéshez már nem kap támogatást a cég, a budapesti szolgáltató központ elegendő kapacitással rendelkezik az új kollégák befogadásához, a beruházást ebben az esetben az új alkalmazottak képzése jelenti majd - mondta a NAPI Online kérdésére Paál Péter, az IBM Magyarország vezérigazgatója. A cég fővárosi központja elsősorban nyelveket beszélő diplomásokat, elsősorban közgazdászokat, könyvelőket keres, Székesfehérváron pedig informatikus szakembereket várnak.

Egerszalóki Tímea
Egerszalóki Tímea

Ez is érdekelhet