BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Európában hódítanának az NHL-es sztárok

Az észak-amerikai Nemzeti Jégkorong Liga (NHL) eladta a hoki magasiskolájának tartott liga európai közvetítési jogait, hogy a lehető legtöbb bevételre tehessen szert, erre ugyanis a másfél éves kényszerszünet után égető szüksége van.

2005. október 11. kedd, 08:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Az öreg kontinensen az amerikai sportágakra szakosodott 21 országban fogható NASN közvetítheti majd négy éven keresztül a szezononkénti mintegy 200 meccset. A tévétársaság nagy nézettséget vár a jégkorong-közvetítésektől, mondván az NHL játékosok harmada Európából származik.
A megállapodás pénzügyi részleteit nem hozták nyilvánosságra.

Rozgonyi György
Rozgonyi György

Ez is érdekelhet