A médiaóriás EBIT szerinti eredménye 644 millió euró volt, amelyet leginkább a Random House könyvkiadónak, a Gruner+Jahr magazin-üzletágnak, valamint az Arvato nyomdai és szolgáltatási egységeinek köszönhet. A várakozások szerint az árbevételt tovább növeli egy orosz és egy angol tv csatorna, a cd-értékesítéssel foglalkozó amerikai Columbia House, valamint az autós magazinokat kiadó Motor-Presse felvásárlása. A világ negyedik legnagyobb médiacsoportjának árbevétele az első félévben 1,8 százalékkal növekedett 7,99 milliárd euróra - írta a Reuters. Csökkent viszont a zenei egység árbevétele: a BMG által kiadott albumok idén nem úgy arattak a slágerlistákon, mint az előző évben. A második félévben nagyobb bevételre számítanak, mert olyan sztárok albuma jelenik meg, mint Jennifer Lopez, vagy Shakira.
