BUX 139885.15 0,74 %
OTP 45900 1,32 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Shell kivonul Romániából - harcba száll a Mol?

A Shell bejelentette, hogy év végéig értékesíteni akarja a folyékony gázt forgalmazó romániai üzletágát, ezzel a vállalat teljesen kivonul Romániából - írja a Világgazdaság.

2005. június 16. csütörtök, 09:50

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Miután a cég tavaly év végén eladta a Molnak a 59 kútból álló román töltőállomás-hálózatát, csak a Petrommal közösen tíz éve alapított Shell Gas Romaniában érdekelt, amelynek 55 százalékát birtokolja. A Shell Gas Romaniáért várhatóan harcba száll az OMV és a Mol is, de elképzelhető, hogy az iparág másik két szereplője is, a Butan Gas és az AGIP is ajánlatot tesz.

Ember Zoltán
Ember Zoltán

Ez is érdekelhet