Miután a cég tavaly év végén eladta a Molnak a 59 kútból álló román töltőállomás-hálózatát, csak a Petrommal közösen tíz éve alapított Shell Gas Romaniában érdekelt, amelynek 55 százalékát birtokolja. A Shell Gas Romaniáért várhatóan harcba száll az OMV és a Mol is, de elképzelhető, hogy az iparág másik két szereplője is, a Butan Gas és az AGIP is ajánlatot tesz.
