BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó évet zár majd a Siemens

A Siemens eredménye a második negyedévben jóval meghaladta a tervezettet, az első félévben í]y összeségében 20 százalékos növekedésről számolhatott be a társaság.

2004. július 29. csütörtök, 11:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Két év után először emelkedett a Siemens árbevétele a júniusi negyedévben - jelentette be műszaki csoport szerdán. A Siemens működési eredménye több mint 20 százalékkal emelkedett az előző évhez képest, holott a tervek szerint a kétszámjegyű növekedést az üzleti évben szeptemberre érte volna a cég. A cég árbevétele 5 százalékkal 18,22 milliárd euróra emelkedett. A Siemens működési eredménye 1,24 milliárd euróra nőtt, míg a nettó profitja 815 millió euró lett, jóval meghaladva a 694 millió euró körüli előrejelzéseket.

Egerszalóki Tímea
Egerszalóki Tímea

Ez is érdekelhet