BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Siemens a nagy falon túl

A kínai Huawei Technologies és a Siemens AG mintegy 100 millió dollárt kíván befektetni új-generációs mobiltelefon szolgáltatásokba - írta a Reuters.

2004. február 12. csütörtök, 09:05

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A német Siemens 51 százalékos tulajdonában lesz a pekingi székhelyű vegyesvállalat, amely különböző egységeket gyárt majd a kínai harmadik-generációs mobiltelefon szabványhoz, a TD-SCDMA-hoz. A Siemens kivételével, amely eddig mintegy 170 millió eurót invesztált a szabványba, a többi külföldi gyártó vonakodva lép erre a piacra.

Bakonyi Attila
Bakonyi Attila

Ez is érdekelhet