A német Siemens 51 százalékos tulajdonában lesz a pekingi székhelyű vegyesvállalat, amely különböző egységeket gyárt majd a kínai harmadik-generációs mobiltelefon szabványhoz, a TD-SCDMA-hoz. A Siemens kivételével, amely eddig mintegy 170 millió eurót invesztált a szabványba, a többi külföldi gyártó vonakodva lép erre a piacra.
