A negyedik negyedévre 20 százalék körüli forgalomnövekedéssel számolnak és éves szinten várhatóan már üzemi nyereséget is tud termelni az Alcatel. Az október végi hírek még a harmadik negyedéves forgalom 13 százalékos visszaeséséről szóltak.
A francia telekom cég, az Alcatel minden üzletágától nyereséget remél az idén - jelentette ki a cég vezetése.
2003. november 20. csütörtök, 11:10

A negyedik negyedévre 20 százalék körüli forgalomnövekedéssel számolnak és éves szinten várhatóan már üzemi nyereséget is tud termelni az Alcatel. Az október végi hírek még a harmadik negyedéves forgalom 13 százalékos visszaeséséről szóltak.