A hírt az amerikai főhadiszállás is megerősítette, a pilóta sorsa egyelőre ismeretlen. Szintén a déliraki légtérben érte találat az invázós erők egyik Black Hawk típusú helikopterét. A fedélzeten utazó 11 katonából 7 életét vesztette.
Rakétatalálat miatt tegnap este Dél-Irakban lezuhant az amerikai haditengerészet egyik F-18 Hornet típusú vadászbombázója.
2003. április 3. csütörtök, 09:21

A hírt az amerikai főhadiszállás is megerősítette, a pilóta sorsa egyelőre ismeretlen. Szintén a déliraki légtérben érte találat az invázós erők egyik Black Hawk típusú helikopterét. A fedélzeten utazó 11 katonából 7 életét vesztette.