BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Száz irakit lőttek le az amerikaiak

A Nadzsaf körüli hétfő reggeli harcokban az amerikai katonák lelőtték az általuk terrorosztagoknak hívott különítmények száz tagját - jelentette a CNN Tommy Franksre, a koalíciós csapatok fővezére hivatkozva.

2003. március 31. hétfő, 08:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A harcban további ötven hadifoglyot is ejtettek az amerikaiak. A hétfő reggeli állapot szerint a koalíciós csapatok több irányból is beértek Bagdad 60 kilométeres körzetébe, és hírügynökségi jelentések szerint végig biztosították a Perzsa-öböl iraki partszakaszát. Az irakiak ugyanakkor arról számoltak be, hogy százas nagyságrendben maradtak amerikaiak a csatamezőn.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet