BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

USA-EU konfliktus: már a mobiltelefóniában is

Az iraki háború kiterjedhet a GSM-technológiára is, mivel Európában fejlesztették ki - írja az mno.hu.

2003. március 28. péntek, 10:49

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Annyira feldühítette Darrell Issa kaliforniai republikánus képviselot a franciák és németek háborúellenes kiállása, hogy levelet küldött Donald Rumsfeld védelmi miniszternek, a Pentagonnak, Az USA Nemzetközi Fejlesztési Ügynökségének (USAID) és törvényhozó társainak, amelyben arra kérte oket, hogy az új iraki mobiltelefon rendszer kiépítése kapcsán ne a GSM-et, hanem a rivális CDMA technológiát támogassák, mert azt az amerikai Qualcomm cég fejlesztette ki.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet