Amerikai tévécsatornák viszont úgy értesültek, hogy az irakiak a szövetségesek katonái ellen vetnek majd be vegyifegyvereket, ha Bagdad közelébe jutnak - írja az Origo.
Az iraki vezetők állítólag felhatalmazták a Köztársasági Gárdát vegyi fegyver bevetésére, amint az amerikai-brit erők egy Bagdad körül húzott "vörös vonalon" belülre hatolnak - véli a CBS.
