BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az ausztrál csapatok káoszt okoznak

Az ausztrál hadsereg Irakba vezényelt kommandós csapatai "lőjj és rohanj!" típusú akciókat hajtanak végre mélyen az ellenséges vonalak mögött, komoly veszteségeket okozva az iraki erőknek.

2003. március 25. kedd, 09:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az ausztrál hadsereg kétezer fős kontingenst küldött Irakba, ebből 150-en a különleges erők (SAS) tagjai. A kis létszámú csoportokban dolgozó, rendkívül mozgékony kommandós csapatoknak az a feladata, hogy felkutassák és megsemmisítsék az ellenséges bázisokat, célpontokat azonosítsanak a légicsapásokat végző szövetséges repülők számára, illetve információkat gyűjtsenek az iraki csapatok mozgásáról és terveiről - írja az rtlklub.hu.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet