Egyelőre nem tudni, hogy valamennyi koalíciós gép épségben visszatért-e a harcból. A bevetés célja az irakiak legfontosabb tűzerejét jelentő 90 darab T-72-es tank egy részének megsemmisítése volt.
A koalíciós haderő Apache helikopterei hétfőn hajnalban háromórás csatát vívtak az iraki Köztársasági Gárda lövegeivel Bagdadtól mintegy 100 kilométerre délre – jelentette a CNN.
2003. március 24. hétfő, 09:48

Egyelőre nem tudni, hogy valamennyi koalíciós gép épségben visszatért-e a harcból. A bevetés célja az irakiak legfontosabb tűzerejét jelentő 90 darab T-72-es tank egy részének megsemmisítése volt.