BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Már az ausztrálok is Irakban vannak

Az Egyesült Államok vezette támadásban résztvevő ausztrál egységek is már Irakban vannak.

2003. március 21. péntek, 18:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ausztrália a vietnámi háború óta legnagyobbnak számító bevetés keretében kétezer katonát küldött az Öbölbe, köztük 150 különleges kiképzésű kommandóst - jelentette a BBC.
Az iraki invázóban való ausztrál részvétel heves ellenállást váltott ki a közvéleményben, a békeaktivisták Ausztrália-szerte tömegdemonstrációkon tiltakoznak.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet