BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Amerikai helikopter zuhant le Dél-Irakban

Dél-Irakban az amerikai különleges erők a harctér előkészítését végzik, a felderítők egyik helikoptere a támadás megindítása előtt lezuhant - jelentette a CNN.

2003. március 20. csütörtök, 16:56

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az amerikai hadügyminisztérium illetékesei megerősítették, hogy az Egyesült Államok külöleges erői felderítési feladatokat hajtanak végre Dél-Irakban, pontosabban előkészítik a harcteret - jelentette a CNN.
A különleges erők egyik helikoptere szerda este, még a támadás megkezdése előtt lezuhant a dél-iraki repüléstilalmi zónában, a balesetben senki nem sérült meg, a gép személyzetét kimenekítették.
A CNN bagdadi tudósítója azt jelentette, hogy az iraki főváros utcái csendesek, csak néhány kormányzati jármű, taxi, illetve tévés hírügynökségi kocsi mozog a városban. A tudósító iraki katonákat nem látott.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet