BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Opel Astrát gyártanak az oroszok?

Az Avtovaz megegyezett a General Motorsszal arról, hogy vegyesvállalatuk üzemében Opel Astrákat is előállítanak - jelentette be a legnagyobb orosz autógyár.

2003. március 18. kedd, 11:16

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A valaha a Zsiguliról ismert Togliattiban működő, tavaly szeptemberben beindított vegyesvállalat jelenleg Chevrolet-Niva terepjárókat gyárt. Az Avtovaz igazgatótanácsának elnöke, Vlagyimir Kadannyikov szerint a következő öt évben 1,05 milliárd dollárnyi beruházásra lenne szükség a 332 milió dolláros vegyesvállalatban.
A GM oroszországi illetékese nem akarta kommentálni a Reuters számára az orosz bejelentést.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet