Tyson szóvivője szerint, a bokszoló tegnap reggel arra ébredt, jól van, mérkőzni akar és le tudja győzni Etienne-t.
Az influenzából éppen felépült bokszoló szándékát azzal nyomatékosította, hogy azonnal gépre szállt és Las Vegasból Memphisbe utazott.
Tyson utoljára nyolc hónappal ezelőtt szállt ringbe és szenvedett megalázó vereséget a memphisi Pyramid Arena-ban Lennox Lewistól.
