A Victoria és futballsztár férje, David Beckham otthonában rendezendő vacsora az első, mind az öt lányt összehozó alkalom a Spice Girls 1998 májusi felbomlása óta.
A Spice-lányok Victoria Beckham meghívására találkoznak ismét teljes létszámban, hogy megbeszéljék az újraegyesülésükre vonatkozó terveket - írja az rtlklub.hu.
2003. február 17. hétfő, 10:13

A Victoria és futballsztár férje, David Beckham otthonában rendezendő vacsora az első, mind az öt lányt összehozó alkalom a Spice Girls 1998 májusi felbomlása óta.