BUX 139057.63 -0,18 %
OTP 45250 -0,11 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Csaknem 100 millió dollárt hoz a Samsung Magyarországra

A Samsung SDI 95 millió dolláros beruházással új gyártósort létesít Magyarországon lévő üzemében, sík képernyős televíziók gyártására - jelentette be a dél-koreai vállalat a szöuli tőzsdéhez eljuttatott közleményében.

2003. február 5. szerda, 08:41

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Samsung a növekvő kereslet és az olcsó munkaerő miatt tette Magyarországot európai termelési központjává - közölte a Bloomberg szerint a cég befektetési kapcsolattartója. Az új gyártóegység évente 1,2 millió lapos képernyőt tud majd előállítani, nagyméretű televíziókhoz. A termelést 2004 februárjában kezdik majd meg.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet