A Samsung a növekvő kereslet és az olcsó munkaerő miatt tette Magyarországot európai termelési központjává - közölte a Bloomberg szerint a cég befektetési kapcsolattartója. Az új gyártóegység évente 1,2 millió lapos képernyőt tud majd előállítani, nagyméretű televíziókhoz. A termelést 2004 februárjában kezdik majd meg.
