BUX 139119.42 -0,13 %
OTP 45320 0,04 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ötezer főt küld el a távközlési óriás

A könyvelési botrányba keveredett, júliusban csődvédelemért folyamodott WorldCom alkalmazottainak közel tizedétől készül megválni - írja a BBC.

2003. február 4. kedd, 09:34

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A 13 százalékos megtakarítást célzó költségcsökkentési törekvések keretében a cégnél dolgozó 60 ezer főből ötezer elküldését tervezi a társaság. Az elbocsátások hátterében az is áll, hogy az intenzív vállalatfelvásárlások következtében több tevékenység terén többszörös az átfedés a társaságon belül. A cég eközben az egyre kevesebb bevételt jelentő nagyvállalatok mellett a kis- és középvállalkozásokat is megcélozza.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet