BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Deutsche Telekom hat kábeltévé-érdekeltségétől vált meg

A Deutsche Telekom AG (DT) összesen 1,73 milliárd euróért eladja hat regionális kábeltévé-hálózatát. A vevők között a Goldman Sachs Group és az Apax Partners is szerepel - írja a Bloomberg.

2003. január 28. kedd, 13:01

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet