Az cég egyébként a 2002-es évet igen nehéz időszakként aposztrofálta, a nyomdaipari részlegéből például 2500 embert bocsátottak el. A kamiongyártó ágazat sem húzott a legjobban, a forgalom csupán 40 százaléka volt a bázisnak.
A társaság megerősítette, hogy az elmúlt évet tekintve stagnáló nyereséget vár, azaz 213 millió eurós profitra számít.
