BUX 139128.06 -0,12 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Japánban továbbra is a Pokémon az úr

A karácsonyi ajándékvásárlási szezonban Japánban feltámadt a Pokémon-őrület, legalábbis ezt bizonyítják a figurák által benépesített videojátékok rekord eladásai. A Nintendo által gyártott Pokémon Ruby és Sapphire névre keresztelt játékok előző havi piacra dobásuk óta több, mint két millió példányban keltek el.

2002. december 19. csütörtök, 10:43

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A bemutatást követő négy napban 1,25 millió darab talált gazdára, ami különösen annak fényében meglepő, hogy az idei Pokémon mozifilm komoly bukásnak számított.
A Pokémon-játékok rekordját a villámstart ellenére azonban továbbra is az 1999-es Pokémon Gold és Silver tartják, 5,2 milliós első két havi eladott példányszámukkal.

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet