BUX 139330.79 0,02 %
OTP 45340 0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az olasz kormány szabadulna a Telecom Italiától

A közszektor adósságának ledolgozásán munkálkodó olasz kormány a héten eladja a Telecom Italiában meglévő 1,5 milliárd eurós pakettjét. Az öt évvel ezelőtt megkezdett privatizációs folyamatban most 3,5 százaléknyi részvénytől szabadulna meg az olasz állam.

2002. december 9. hétfő, 11:19

Sebők Miklós
Sebők Miklós

Ez is érdekelhet