A költségcsökkentésnek és a vártnál kedvezőbben alakuló DVD-lejátszó és videokamera eladásoknak köszönhetően javult a második negyedévben a Panasonic-ot is gyártó Matsushita Co. nyereségmutatója. A tavaly veszteséges évet záró cég közel 110 millió dolláros profitot termelt a harmadik negyedévben. A világ második legnagyobb háztartási elektronikai cikkeket gyártó cége az egy évvel korábbihoz képest négy százalékkal, 1,78 billió yenre növelte bevételét.
2002. október 30. szerda, 11:25
