A Motorola Inc., a világ második legnagyobb mobilkészülék-gyártója hat egymást követő veszteséges negyedév után nettó nyereséggel zárta a harmadik negyedévet. Az egy évvel ezelőtti 1,4 milliárdos nettó veszteséggel szemben most 111 millió dolláros profitot termelt, több mint a kétszeresét a cég által korábban prognosztizáltnak. Az árbevétel azonban a tavalyi 7,4 milliárd dollárról 6,4 milliárdra esett.
2002. október 16. szerda, 08:48
