A Sharp Corp. elektronikai cég, Japán legnagyobb folyadékkristályos kijelző (LCD) gyártója bejelentette, hogy az első üzleti félévben a korábban vártnál magasabb, az előző évinél 38 százalékkal nagyobb nettó nyereségre számít, amelynek összege eléri a 22,5 milliárd jent (183,6 millió dollár). A forgalom és az üzemi nyereség egyaránt 7,6 százalékkal emelkedik, az előbbi 970 milliárd, az utóbbi 48 milliárd jenre, azaz mintegy 7,9 milliárd, illetve 391,6 millió dollárra.
2002. október 2. szerda, 11:06
