BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nőtt a Verizon vesztesége

A Verizon Communicatons Inc., az USA legnagyobb lokális telefontársasága vesztesésges lett a második negyedévben, miután csökkentek bevételei az élesedő versenyhelyzetben. Ráadásul a fogyasztói kereslet is megcsappant, így nem csoda hogy a cég az éves növekedési várakozásait is csökkentette.

2002. július 31. szerda, 14:33

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A New York-i székhelyű telefontársaság a második negyedév során 2,12 milliárd dolláros, azaz részvényenként 78 centes nettó veszteséget ért el, szemben a tavaly második negyedévi 1 milliárdos, vagyis részvényenként 38 centes veszteséggel.
Az egyszeri tételeket nem számolva a cég nyeresége 77 cent volt, ami megegyezik a piaci konszenzussal. A társaság az éves profitját 3,05 és 3,09 dollár közötti intervallumra módosította, a korábbi 3,12 és 3,17 dollár közötti sávról. A piaci konszenzus elvárása 3,08 dollár.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet