BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Deutsche Telekom kivonul a kábeltévézésből

A Deutsche Telekom (DT) hétfői bejelentése szerint a cég egy csomagban kívánja eladni a fennmaradt hat német regionális kábeltévé-hálózatát. A cég szeptember végéig várja az ajánlatokat.

2002. július 29. hétfő, 15:29

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kilenc jelentkező akadt eddig az ajánlatra, akik közül a DT ötöt választott ki a második fordulóra. A vállalat szeptember végén szeretné eldönteni, mely céggel folytatja tovább a tárgyalásokat. A DT korábban 5,5 milliárd euróért az amerikai Liberty Médiának kívánta eladni a hat megmaradt hálózatát, ám ezt a német versenyhivatal monopolhelyzet kialakulásának veszélye miatt megakadályozta.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet