Az AT&T Corp., az USA legnagyobb távolsági telefontársasága is veszteséges volt a második negyedévben. A cégnek ez már a harmadik veszteséges negyedéve egymás után. A vállalat nettó vesztesége 12,7 milliárd dollár volt, vagyis 3,49 dollár részvényenként.
2002. július 23. kedd, 13:11
