BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az AT&T is veszteséges

Az AT&T Corp., az USA legnagyobb távolsági telefontársasága is veszteséges volt a második negyedévben. A cégnek ez már a harmadik veszteséges negyedéve egymás után. A vállalat nettó vesztesége 12,7 milliárd dollár volt, vagyis 3,49 dollár részvényenként.

2002. július 23. kedd, 13:11

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet