Egy amerikai szakértő azt állította, hogy intézete szerint a Sony korábban felhalmozott tartalékokat könyvelt el nyereségként a március 31-el zárult pénzügyi évben. A cég határozottan cáfolta e vádakat, hangsúlyozva, hogy könyveit az amerikai szabályoknak megfelelően (CAAP) vezeti. A Sony papírjai 5,7 százalékot zuhantak, majd lassan emelkedni kezdtek a tokiói tőzsdén.
