A világ második legnagyobb autógyártója a második negyedévben 570 millió dollár nyereséget ért el, ez részvényenként 29 cent (EPS). Tavaly ugyanezen időszakban 752 millió dollár - részvényenként 42 cent - veszteséget szenvedtek el.
A piaci konszenzus 26 cent nyereségre számított.
Iparági elemzők szerint a nyereségessé válás - négy veszteséges negyedév után - rövid életű lesz, mivel a társaság csak hat hónapja kezdte meg a több évre kiterjedő szerkezetátalakítási programját.
