Utódjáról egyelőre nincsen hír. A hír hatására a Deutsche Telekom részvénye 8 százalékkal hízott hétfői záróértéke fölé.
Lemondott Ron Sommer, a Deutsche Telekom vezérigazgatója. Döntését azzal indokolta: nem tud úgy dolgozni, hogy nem bírja az igazgatótanács bizalmát. Hozzátette: távozásával meg szeretné óvni a céget a további veszteségektől.
2002. július 16. kedd, 17:57

Utódjáról egyelőre nincsen hír. A hír hatására a Deutsche Telekom részvénye 8 százalékkal hízott hétfői záróértéke fölé.