A Deutsche Telekom (DT) vezetősége bejelentette: Helmut Sihler, a társaság 72 éves elnöke lesz a következő hat hónapra a DT vezérigazgatója; az ügyvivő vezérigazgató posztját az esélyes jelöltnek számító Gerd Tenzer tölti majd be. Sihler elmondta, nem kényszerítték Ron Sommert távozásra, saját elhatározásából mondott le. Az új vezérigazgató legfontosabb feladatának a cég tetemes - több, mint 60 milliárd eurós - adósságállományának csökkentését tartotta.
2002. július 16. kedd, 19:15
