BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Macintosht használók okosabbak

A Macintosh-gépet használó internetezők általában okosabbak, gazdagabbak és jobban eligazodnak az információs sztrádák végtelen hálójában - olvasható a nua.com oldalain.

2002. július 16. kedd, 14:10

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Mintegy 10,9 millió amerikai használja Macintosh-gép segítségével az internetet az Egyesült Államokban, ez az USA online populációjának 8,2 százaléka - áll a most elkészült Nielsen-Netratings felmérésben. Bár ők vannak kisebbségben, 52,3 százalékuk több, mint öt éve használja az Interneten, szemben a PC-felhasználók 41,1 százalékával. A Mac-használók 70 százaléka rendelkezik valamilyen felsőfokú végzettséggel, míg a PC-gazdák mindössze 54,2 százaléka büszkélkedhet ilyesmivel. Ezeken túl a Macintoshsal rendelkezők több jövedelemmel rendelkeznek és többet is költenek a hálón, mint a PC-tulajdonosok.

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet