A Deutsche Post szerint a postai díjak tervezett állami csökkentése 2003 és 2007 között 1,5 milliárd euróval csökkentheti a társaság nyereségét. Ez az üzemi kiadások csökkentésére kényszerítené a postát, egyebek között tízezer munkahely megszüntetésére, postahivatalok bezárására és más szolgáltatásai árainak emelésére - közölte nyilatkozatában a társaság.
2002. július 10. szerda, 08:37
