BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az LG-nek szárnyakat adott a focivébé

A LG Electronics Inc. a második negyedévben több mint kétszeresére növelte nyereségét - a második legnagyobb dél-koreai elektronikai cég üzemi nyeresége a tavalyi 196 milliárdról 429 milliárd vonra (363 millió dollár) emelkedett. Ezt elsősorban a hazai piacon a focivébével kapcsolatos beszerzésekkel - óriási hűtőszekrények és kivetítős televíziók -, valamint mobiltelefonjaik külföldi sikerével magyarázzák.

2002. július 10. szerda, 08:46

Barabás János T.
Barabás János T.

Ez is érdekelhet