Az Arcelor árbevétele az első negyedévben 6.8 milliárd euró volt, szemben az egy évvel korábbi 7,3 milliárd euróval. A visszaesés fő oka, hogy az év első két hónapjában csökkent az acéltermékek árszintje. A cég a második negyedévtől javulást vár, főként a kereslet élénkülése és az ezt követő áremelkedés nyomán.
