BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A lengyel állam mégsem ad túl a PKN Orlen-részesedésén?

A Rzeczpospolita lengyel lap értesülései szerint lehetséges, hogy a lengyel állam mégsem adja el a PKN Orlenben lévő részesedését, mivel továbbra is a legnagyobb tulajdonos szeretne maradni - a Bloomberg híre szerint. A legnagyobb lengyel kőolajfinomítóban jelenleg 27,6 százalékot birtokol az állam, ebből 17,6 százalékot hirdettek meg értékesítésre, több mint egy esztendővel ezelőtt. Ajánlatot a Mol Rt. és az ÖMV AG egyaránt adott be. A lengyel fél legutóbb két hónappal ezelőtt halasztott az eljáráson, amikor a pályázókat ajánlatai kiegészítésére kérte.

2002. június 24. hétfő, 12:16

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet