A Rzeczpospolita lengyel lap értesülései szerint lehetséges, hogy a lengyel állam mégsem adja el a PKN Orlenben lévő részesedését, mivel továbbra is a legnagyobb tulajdonos szeretne maradni - a Bloomberg híre szerint. A legnagyobb lengyel kőolajfinomítóban jelenleg 27,6 százalékot birtokol az állam, ebből 17,6 százalékot hirdettek meg értékesítésre, több mint egy esztendővel ezelőtt. Ajánlatot a Mol Rt. és az ÖMV AG egyaránt adott be. A lengyel fél legutóbb két hónappal ezelőtt halasztott az eljáráson, amikor a pályázókat ajánlatai kiegészítésére kérte.
2002. június 24. hétfő, 12:16
