BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kevesebbet költenek a franciák

A francia statisztikai hivatal ma közzétett adata szerint a lakossági fogyasztás 1,3 százalékkal esett vissza májusban. A Reuters által megkérdezett elemzők csak 0,1 százalékos csökkenésre számítottak. Az egy évvel ezelőttihez képest 2 százalékkal nőtt a háztartások fogyasztása. A belső fogyasztás csökkenése a mostani recesszióveszélyes időkben nem túl jó jel.

2002. június 21. péntek, 09:22

Molnár Gergely
Molnár Gergely

Ez is érdekelhet