A francia statisztikai hivatal ma közzétett adata szerint a lakossági fogyasztás 1,3 százalékkal esett vissza májusban. A Reuters által megkérdezett elemzők csak 0,1 százalékos csökkenésre számítottak. Az egy évvel ezelőttihez képest 2 százalékkal nőtt a háztartások fogyasztása. A belső fogyasztás csökkenése a mostani recesszióveszélyes időkben nem túl jó jel.
2002. június 21. péntek, 09:22
