BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A lengyel menedzser online-szkeptikus?

A lengyel vállalatoknak mindössze 24 százaléka gondolja úgy, hogy érdemesebb az interneten hirdetni, mint a hagyományos médián keresztül - adták közre a krakkói Közgazdasági Akadémia kutatói. A lengyel üzleti élet virtuális affinitásáról készített tanulmány szerint minden második vállalkozó úgy gondolja, hogy a tradicionális média hatékonyabb, mint az online.

2002. június 13. csütörtök, 18:14

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Mindössze a megkérdezettek 16 százalékuk hiszi azt, hogy a net hirdetési szempontból hasonló, mint a hagyományos csatornák.
Bár a lengyelek szkeptikusak, több mint ötven százalékukat foglalkoztatja az internetes hirdetési lehetőség. Igaz, a tanulmány mentséggel is szolgál, miszerint a cégek 47 százaléka úgy érzi, nem ismeri eléggé az online médiumot, 55,3 százalékuknak pedig semmilyen információjuk nincs az üzleti felhasználás lehetőségeiről.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet