BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az Ericsson szállítja az MMS-technológiát T-Mobile-nak

A mobilgyártó svéd Ericsson multi-media messaging (MMS) technológiát szállíthat a német T-Mobile International mobilszolgáltatónak.

2002. május 16. csütörtök, 11:23

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tervek szerint a T-Mobile 2002 nyarán indítja be MMS-szolgáltatását Németország-szerte, Nagy-Britanniában, valamint a sógoroknál. A szöveges üzenetek mellett képek, hangfelvételek és videofelvételek cseréjét is lehetővé tevő technológia a fogyasztók életét teheti széppé. Az Ericsson MMS-rendszere már működik a Westelnél Magyarországon. A T-Mobile megrendelés értéke nem publikus.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet