A tervek szerint a T-Mobile 2002 nyarán indítja be MMS-szolgáltatását Németország-szerte, Nagy-Britanniában, valamint a sógoroknál. A szöveges üzenetek mellett képek, hangfelvételek és videofelvételek cseréjét is lehetővé tevő technológia a fogyasztók életét teheti széppé. Az Ericsson MMS-rendszere már működik a Westelnél Magyarországon. A T-Mobile megrendelés értéke nem publikus.
